Find en af kommunens andre hjemmesider

Gå ind på den valgte hjemmeside

Kontaktoplysninger samråd

Her finder du oplysninger om Aalborg Kommunes samråd.

Adresser

Hvis du ønsker at skrive til samtlige samråd, kan du få tilsendt en samlet mailliste. Hvis du oplever fejl/ændringer på listen, hører vi også gerne fra dig. 

Barmer Samråd

v/ Karina Zaar Christensen
karinazaarchristensen@gmail.com

Bislev Samråd

v/ Hans Nielsen
hans.bislev@gmail.com  
Bislev Samråds hjemmeside

Borgerforum

grethe.andreasen@aalborg.dk
Borgerforums hjemmeside

Egholm Samråd

v/ Ove Axelsen
egholm@image.dk

Fjellerad Samråd

v/Sune Beermann
samraad@fjellerad.info

Frejlev Samråd

v/ Ruth Christensen
2013rchr@gmail.com

Gandrup Samråd

v/ Arne Jacobsen
arne-jacobsen@hotmail.dk  

Gistrup Samråd

v/ Karin Bloch-Bergstedt

Formand@gistrupsamraad.dk  

Godthåb Samråd

v/ Poul Tradsborg
ptradsborg@gmail.com

Grindsted-Uggerhalne Samråd

v/ Ole Schwarz
oleschwarz@stofanet.dk
Grindsted-Uggerhalne Samråds hjemmeside

Gug Samråd

Susanne R. Wyrtz
susannerw1803@gmail.com

Hals Samråd

v/ Ulla Larsen
uk.larsen@gmail.com

Hou Samråd

v/ Tove Fønss
tove.fonss@gmail.com  

Kystby Samrådet

v/ Egon Møldrup
egm-skole@aalborg.dk  

Langholt Samråd

v/ Karina Søborg Madsen
ksoborg@gmail.com

Lundby Samråd

v/ Henrik Pedersen
hplundby@gmail.com

Løvvang Samråd

v/ Benthe Hav
benthehav@gmail.com

Midtbyens Samråd

v/ Jørgen Andersen
Jbirkemose54@gmail.com

Nibe Samråd

v/ Kjeld W Jensen
hk@it.dk   

Nibe Vest Samråd

v/ Henning Niss
postniss@mail.dk

Nørholm og omegns Samråd

v/ Brian Dybsø
noerholmborgerforening@gmail.com

Nørresundby Samråd

v/ Anette Valentin
Anette@byraad.dk

Nøvling Samråd

v/
samraadet@novling.dk

Romdrup-Klarup Samråd

v/ Jakob Aarup Adelhard
romdrupklarup.samraad@gmail.com
Romdrup-Klarup Samråds hjemmeside

Samråd 9293

v/ Birthe Stevnhoved
birthestevnhoved@gmail.com

Samråd Syd

v/ Diana Paarmann
hansen1410@gmail.com

Samrådet for St. Restrup og omegn

v/ Gunnar Jensen
gunnar_jensen@mail.dk 

Samråd for Vaarst og omegn

v/ Tom Greiffenberg
gerif09@gmail.com
Hjemmeside for Vaarst

Samråd 3GL (Gudum, Gudumlund, Gudumholm og Lillevorde)

v/Pernille Bonderup
pdsbonderup@gmail.com

Samrådet Stae-Vester Hassing

v/ Mads Peter Sørensen
madsps@hotmail.com

Skalborg Samråd

v/ Heine Hansen
hloh@km.dk

Skipper Samrådet

v/Inger Tvorup
ingertvorup@gmail.com

Skørbæk-Ejdrup Samråd

v/ Peter Jakobsen
pej@landbonord.dk   
Skørbæk Ejdrups hjemmeside

Storvorde-Sejlflod Samråd

storvorde.sejlflod.samraad@gmail.com  

Sulsted Samråd

v/Frederik Frederiksen
sulstedsamraad@hotmail.dk

Svenstrup Samråd

v/ Jenni Gulbæk
kontakt@9230.dk
www.facebook.com/svenstrupsamraad

Sønderholm Samråd

v/ Bo Levisen
bolevisen@hotmail.com

Tylstrup Samråd

v/ Jeanette Bækgaard
tylstrup.hallen@gmail.com
Tylstrups hjemmeside

Ulsted Samråd

v/ Søren Brix Kjelgaard 
sbkjelgaard@hotmail.com 

Vadum Samråd

v/ Lars Jørgen Nielsen
lars_j@mail.dk
Vadum by

Valsted Samråd

v/ Hans Jørgen Kallehauge
hansjorgen@kallehauge.nu 

Vejgaard Samråd

vejgaardsamraad@gmail.com

Vestbjerg Samråd

v/ Torben Carstensen
formand@vestbjergif.dk 

Visse Samråd

v/ Gert Ingolf Johansen
gertingolf@gmail.com

Vodskov Samråd

v/ Peter Lindholdt
lindholt@hotmail.com

Vokslev Samråd

v/ Leo Helmer
leohelmer@mail.dk
Vokslevs hjemmeside

Øgade Samråd

 

Vestbyens Samråd

v/ Lene Rubæk
Lr@plankonsulenten.dk

 

 

Del indhold